Předmluva k českému překladu

Je tomu již mnoho let co Arthur Kemp vydal svou téměř 600ti stránkovou knihu „March of the Titans: A History of White Race“ obsahující kompletní historii bílé rasy. Tato kniha vzbudila velký rozruch všude, kde byla prezentována. Je označována za rasistickou a haněna všemi médii, protože si dovoluje psát o bílé rase. Když ale mají v Anglii a Americe měsíc únor měsícem černé historie, když se můžou vydávat knihy o historii rasy černé a žluté, co je špatného na publikaci knihy, která shrnuje celou historii bílého pokolení? Historii plnou velkých vůdců, filozofů a umělců. Historii plnou velkolepých objevů, monumentů a vůle, jenž vedla v činy, díky kterým dnes užíváme výdobytku naší civilizace. Když se dnes podíváme na naši civilizaci a kulturu, většinou netušíme jak všechno okolo nás má staré základy. Samozřejmě, že ani kniha Pochod Titánů nemůže obsahovat kompletní historii našeho pokolení, přesto je souhrnem všech podstatných událostí celé bílé historie. Autor postupně prochází všechny historické etapy a na dobových artefaktech a nejnovějších historických objevech nám popisuje velmi barvitou a bohatou historii dávných národů, našich předků.

Tato kniha se dlouho vyhýbala českému překladu a český čtenář neovládající anglický jazyk byl ochuzen o tuto skvělou publikaci. Nějaký čas jsou postupně jednotlivé kapitoly publikovány na slovenském internetovém zpravodajském webu beo.sk, ale i tak je přeložen pouhý zlomek celé knihy. Nyní se jistá skupina lidí rozhodla, že je čas přiblížit Pochod Titánů i českému čtenáři a proto vznikly i tyto stránky, majíc za účel přeložit a publikovat tuto skvělou knihu.

Kniha nabízí pohledy na minulost z jedinečného historického hlediska, který v učebnicích dějepisu najdete jen zřídka. Kniha se v žádném případě nesnaží propagovat nějaké názory nebo ideologii, ale prezentuje jen jednoduchou historickou (i když leckdy politicky nekorektní) pravdu.

Pokud byste chtěli přispět k překladu této 600 stránkové knihy, můžete se kdykoliv přidat k naší překladatelské skupině ať už jako překladatel nebo korektor, veškerá pomoc je vítána.

Na českém překladu se podílejí:

Midilird – odpovědný vedoucí projektu, veškeré připomínky a dotazy směřujte na Midilird@gmail.com

Miloš

R.O.

Son of Europe

Slovan

Veškerý zde publikovaný materiál je vlastnictvím (c) Ostara Publications 1999-2005 | Autor: Arthur Kemp | komereční využití je výslovně zakázáno | Originál naleznete na www.white-history.com

Reklamy

One Response to Předmluva k českému překladu

  1. NSák píše:

    Slovenský překlad 1-18 kapitoly + 32 a rozhovor z autorem
    http://beo.sk/pochod-titanov

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: